Şirket Hakkında

Denge Grup olarak 1995 yılında bilişim konularında hizmet vermek üzere kurulmuş olan bir firmayız. Öncelikle bilişim konularında eğitim faaliyetleri ile iştigal etmeye başlayan firmamız İşKur, Şeker Fabrikaları, Sağlık Bakanlığı, Petrol Ofisi, Pfizer, Ericcson vb. pek çok kuruluşa eğitim desteği vermiştir. Sonrasında bilişim sektöründe alt yüklenicilik, danışmanlık faaliyetleri yapan firmamız Tapu Kadastro Sistem odası yapımı, KKK Felaket Kurtarma Projesi, İçişleri Bakanlığı farklı projeler, İller Bankası farklı projelerde alt yüklenicilik ve danışmanlık hizmetleri vermiştir. Sonrasında yüklenici olarak çalışmalarına devam eden firmamız İller Bankası Bilgi İşlem personel temini, Hazine Müşteşarlığı yazılım temini, DHMİ yazılım temini, TCDD yazılım temini, SGK video konferans kurulumu ve teknik desteği  vb. pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Sektörel tecrübesini spesifik alanlardaki deneyimi ile birleştirip kamu kurumlarının  ve özel sektörün ihtiyaçlarına cevap vermekte kullanmıştır.

Kurumların bilgi işlem altyapıları ile ilgili projelerin fizibilite çalışmalarının yapılmasından başlayarak gerekli ihtiyaçların belirlenmesi ve projelendirilmesi, gerekli donanım ve yazılım ürünlerin temini, kurulum ve destek verilmesi konularında hizmet verebilecek alt yapıya sahibiz ve bu konularda Sizlerle işbirliği yapmaktan mutluluk duyacağız.