PRETON

PRETON

Hassas Terazi Testi

Preton LTD,PretonSaver yazılımı; Kolay kurulum ve kullanımı ile merkezi yönetim sağlayarak istediğiniz yazdırma kurallarını kullanıcılara,printerlara atayabilirsiniz. Windows uygulamalarında sorunsuz çalışır. Domain yapısında kullanılabilir.

Pixel Optimizasyon Teknolojisi

Pixel Optimizasyonu sayesinde istediğiniz oranlarda tasarruf edebileceksiniz.

Pixel Optimizer™

Printerlar ve monitörler pixelleri(noktalarda denebilir ) kullanarak verileri görsel hale getirir. Tabi bu ikisi arasında derin farklar bulunmaktadır. Monitör pixelleri kareyken printer pikselleri yuvarlaktır. Mönitörlerden gelen pikseller, kareye çevirmeye çalışır altta ki resimde de ayrıntılı olarak görebileceğiniz üzere bu işlem sırasında çakışma yaşanmaması mumkun değildir.

Pixel Optimizer™ bu problemi çözerek fazladan murekkep kullanılmasının önüne geçer.Gelişmiş bir algoritma kullanılarak bu işlem gerçekleşir. Çıktı kalitesinde çok büyük kalite farkı olmaksızın bu işlem neticesinde %30 a varan tasarruflar sağlanabilmektedi.

Çıktı kalitesinin çok önemli olmadığı yerlerde tasarruf oranı %70 e kadar çekilerek pixeller arası mesafe açılabilir.

Elements Identifier™

Metinimizde bulunabilecek text, resim ve grafik gibi farklı elemanlar için bunları belirleyebilen ve her biri için ayrı ayarlar kullandırabilir. Bir text metininde tasarruf oranı resim yada grafikten fazla tutulabilmelidir.

Bir text metininde %50 tasarruf modu işlevselliği etkilemezken resim yada grafikte istemlerinizi karşılamayabilir, görselleri daha az ( %20-%30) tasarruf modunda kullanarak işlevselliği bozulmaz.

PretonSaver Sistem Mimarisi:

Preton Saver profosyonel uygulamaları bir SQL servisi üzerinde verilerini tutar ve bu verileri gerekli işlemlerden geçirerek kullanıma sunar.

Preton Coordinator yüklü serverımız gerekli işlemleri yapar. Preton Control ise ister farklı bir sunucudan yada bilgisayardan ister Coordinator ile aynı makinada barındırılarak gerekli raporlamaları, yetkilendirmeleri ve diğer ayarları gerçekleştirir..